KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546587
nr 1354 6587
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1990, "objekt". Olja på duk, 48x40 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:44:15
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)